Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Sveicam Starptautiskā matemātikas konkursa "Ķengurs 2020" dalībniekus un uzvarētājus!

Loģikas, atjautības, iedvesmas un intereses svētki 15. maijā tika veiksmīgi noturēti attālināti, neskatoties uz karantīnas pasākumiem. Dalībnieki saņēma uzdevumus elektroniskā formā ar sava skolas organizatora starpniecību, un pēc konkursa bērni elektroniskā formā saņēma diplomus un sertifikātus, un skolotāji pateicības.

Lasīt tālāk ...

Dārgie kolēģi un cienījamie konkursanti!

Sakarā ar Ministru Kabineta izsludināto ārkārtas situāciju, konkurss "Ķengurs 2020" notiks ar dažām izmaiņām.

Lasīt tālāk ...

Konkursa pārcelšana sakarā ar koronovīrusu

Cienījamie konkursanti! Sakarā ar Ministru Kabineta izsludināto ārkārtas situāciju, konkurss "Ķengurs 2020" tiek pārcelts uz 2020. gada 15. maiju.

Informācija par apbalvošanas ceremoniju tiks publicēta vēlāk.

Reģistrācija dalībai konkursā Ķengurs 2020

Cienījamie skolēni un pasniedzēji! Ar prieku paziņojam Jums, ka 2020. gada 10. janvārī sāksies pieteikumu uzņemšana dalībai konkursā “Ķengurs 2020”.

Lasīt tālāk ...

Asociācijas "Ķengurs bez robežām" 27. ikgadēja starptautiskā konference

No 2019. gada 16. līdz 20. oktobrim noticis viens no svarīgākiem, saistītiem ar “Ķengurs” konkursu, pasākumiem. Mičiganas ezera krastos Ilinoisas štatā, vienā no lielākajām ASV pilsētām - Čikāgā, starp daudziem debesskrāpjiem, notika 27. starptautiskā valstu pārstāvju, asociācijas "Ķengurs bez robežām" (AKSF) dalībnieku, konference. Tajā piedalījās visu piecu kontinentu 87 valstu pārstāvji.

Lasīt tālāk ...

Sveicam Starptautiskā matemātikas konkursa "Ķengurs – 2019" dalībniekus un uzvarētājus!

Mūsu konkurss ir īstās sacensības, mēs cenšamies dot bērniem iespēju sajust intelektuālo pūļu un pirmo, lai arī pavisam mazo, uzvaru un atklājumu prieku. Miljoniem bērnu daudzās valstīs jau sen nav jāskaidro, kas ir "Ķengurs", tas ir milzīgs starptautisks matemātikas spēle-konkurss ar devīzi "Matemātika visiem".

Lasīt tālāk ...