Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Asociācijas "Ķengurs bez robežām" 27. ikgadēja starptautiskā konference

No 2019. gada 16. līdz 20. oktobrim noticis viens no svarīgākiem, saistītiem ar “Ķengurs” konkursu, pasākumiem. Mičiganas ezera krastos Ilinoisas štatā, vienā no lielākajām ASV pilsētām - Čikāgā, starp daudziem debesskrāpjiem, notika 27. starptautiskā valstu pārstāvju, asociācijas "Ķengurs bez robežām" (AKSF) dalībnieku, konference. Tajā piedalījās visu piecu kontinentu 87 valstu pārstāvji.

Lasīt tālāk ...

Sveicam Starptautiskā matemātikas konkursa "Ķengurs – 2019" dalībniekus un uzvarētājus!

Mūsu konkurss ir īstās sacensības, mēs cenšamies dot bērniem iespēju sajust intelektuālo pūļu un pirmo, lai arī pavisam mazo, uzvaru un atklājumu prieku. Miljoniem bērnu daudzās valstīs jau sen nav jāskaidro, kas ir "Ķengurs", tas ir milzīgs starptautisks matemātikas spēle-konkurss ar devīzi "Matemātika visiem".

Lasīt tālāk ...

Reģistrācija dalībai konkursā Ķengurs 2019

Cienījamie skolēni un pasniedzēji! Ar prieku paziņojam Jums, ka 2019. gada 1. februārī sāksies pieteikumu uzņemšana dalībai konkursā “Ķengurs 2019”.

Lasīt tālāk ...

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu

Dārgie draugi! Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Lasīt tālāk ...

Sveicam Starptautiskā matemātikas konkursa "Ķengurs – 2018" dalībniekus un uzvarētājus!

Uzvara šādos konkursos ir pirmie pakāpieni ceļā uz izcilu karjeru. Daudziem skolēniem ir svarīgi zināt, ka šis konkurss ir starptautisks, ka šos matemātikas uzdevumus vienlaikus kopā ar risina skolēni no daudzām pasaules valstīm.

Lasīt tālāk ...