Loading color scheme

Ķengurs-2022 norisināsies tradicionālā veidā

Cienījamie kolēģi un draugi!

Ar prieku paziņojam, ka konkurss Ķengurs-2022 norisināsies tradicionālā veidā.

Matemātikas konkurss ir īstas sacensības. Neaizmirsīsim, ka tā galvenais mērķis ir parādīt bērniem matemātikas aizraujošās īpašības, sniegt viņiem iespēju sajust prieku no intelektuālās piepūles un no pirmajām, kaut arī mazām, uzvarām un atklājumiem.

Konkursu rīko visās skolās vienā dienā, šogad – 24. martā, vēlams no rīta. No rīta skolas organizators, saskaņā ar savu pieteikumu vietnē kengurs.lv saņems konkursa materiālus: uzdevumus, atbilžu veidlapas un tās izdrukā.

Katram konkursa dalībniekam tiek izsniegti uzdevumi, atbilstoši viņa vecuma grupai. Atbildes skolēni atzīmē uzdevumu lapās, taču drīkst izmantot arī atbilžu veidlapas un melnraksta lapas. No brīža, kad skolēni saņēmuši uzdevumus, sākas konkursa laiks: 1 stunda 15 minūtes. Uzreiz pēc konkursa laika beigšanās, skolas organizators savāc darbus (vai atbilžu veidlapas) un līdz 1.aprīlim ievada vietnē kengurs.lv dalībnieku sarakstu un ieraksta atbildes. Tas jāieraksta sadaļā DARBA TELPA.

20. aprīlī mājas lapā kengurs.lv sadaļā DARBA TELPA būs pieejami:

  • atskaite
  • dalībnieku nominālie sertifikāti
  • skolas sertifikāts
  • skolotāja pateicības raksts un uzaicinājums uz bezmaksas semināru ar sertifikāta iegūšanu (A kategorija, 6 stundas)
  • nominālais diploms par 1.vietu savā skolā katrā paralēlē
  • nominālie diplomi tiem skolēniem, kuri iekļuvuši Latvijas labāko matemātiķu divdesmitniekā Latvijā katrā klašu paralēlē no 2.-12. klasei.

Veiksmīgu dalību!
Ar cieņu, konkursa „Ķengurs” kolektīvs.

http://www.kengurs.lv, kengurs@isma.lv