Loading color scheme

Ķengurs 2017

2017. gada 23. martā Latvijas skolēni kopā ar skolēniem visā pasaulē sacenšās matemātikas zināšanās. Šajā gadā konkursa "Ķengurs" dalībnieku skaits ir izaudzis līdz pat 23885 skolēniem no 247 Latvijas skolām!

Mūsu konkurss ir īstās sacensības. Mēs cenšamies nekad neaizmirst, ka tā galvenais mērķis ir parādīt bērniem matemātikas pievilcīgo pusi, sniegt viņiem iespēju sajust prieku no intelektuālās piepūles un, no pirmajām, kaut arī mazām, uzvarām un atklājumiem.

Darbu pārbaude tiks pabeigta 18.aprīlī, tad rezultāti būs piejami tikai skolas organizātoriem mājas lapā kengurs.lv sadaļā KONKURSS/DARBA TELPA. Tomēr uzdevumi un atbildes būs piejami visiem mājas lapas apmeklētajiem.

28.aprīlī plkst. 11:00 Rīgas Kongresu namā (Kr. Valdemāra ielā 5, Rīga, LV-1010) notiks diplomu pasniegšana konkursa "Ķengurs-2016” uzvarētājiem (1.vietas ieguvējiem katrā no dalībskolām un katrā paralēlē skolā, kā arī tiks apbalvoti 20 labākie matemātiķi Latvijā katrā paralēlklasē no 2.-12. klasei), tiks godināti skolu konkursa organizatori.

Programmā:

  • 11:00 - 13:00 – apbalvošanas ceremonija
  • 18:30 - 21:00 – koncerts “ISMA aicina talantus” (Rīgas Kongresu nams)

Ja Jums nav iespējas piedalīties apbalvošanas ceremonijā, tad diplomus un pateicības (tikai pēc Jūsu lūguma) varēs saņemt mājas lapā kengurs.lv, lai Jūs paši varētu tos izdrukāt un apbalvot uzvarētājus.

I.Kazakova, konkursa koordinatore