Konkursa norises noteikumi Latvijā

 

 

1. Konkursa dalībnieki

2. Konkursa rīkošana

3. Instrukcija skolas organizatoram

 1. Ieiet mājas lapā kengurs.lv.
 2. Aizpildīt reģistrācijas formu (ja skola jau ir piereģistrēta pāriet pie 5. punkta).
 3. Apstiprināt reģistrāciju (uzskaites ieraksts): atvērt atbildīgās personas e-pastu un pāriet uz mājas lapas sadaļu, kas norādīta vēstulē kengurs@isma.lv.
 4. Gaidīt vēstuli no atbildīgās personas kengurs@isma.lv, kas tiks nosūtīta 3 dienu laikā. Šis laiks nepieciešams Jūsu uzskaites ieraksta aktivizēšanai.
 5. Apstiprināt dalību konkursā: ieiet mājas lapā kengurs.lv ievadīt lietotāja vārdu un paroli, ieiet sadaļā DARBA TELPA un apstiprināt nospiežot "Piedalīties"
 6. Pēc dalības apstiprināšanas sadaļā DARBA TELPA būs pieejams LĪGUMS. Jums nepieciešams:
  • ieiet mājas lapā www.kengurs.lv,
  • ievadīt lietotāja vārdu un parolii,
  • ieiet sadaļā DARBA TELPA,
  • izdrukāt līgumu divos eksemplāros,
  • iepazīties ar līguma noteikumiem un parakstīt divus eksemplārus,
  • pēc līguma parakstīšanas no skolas organizatora puses, abi līguma eksemplārus jānosūta uz adresi Lomonosova iela 1, korpuss 7, Rīga, LV-1019,
  • pēc līguma parakstīšanas no konkursa "Ķengurs" organizatora Latvijā puses, viens līguma eksemplārs tiks nosūtīts Jums atpakaļ,
  • līgumu jāparaksta līdz 31.05.2019.
 7. Konkursa dienā no plkst.6.00 mājas lapas sadaļā DARBA TELPA būs pieejami materiāli reģistrētajam lietotājam:
  • uzdevumi 3 valodās,
  • veidlapas, atbilžu ierakstīšanai,
  • brīvas ailes skolas organizatoru datu ievadei (būs pieejams līdz 01.04.2019.)
  • brīvas ailes apstiprinājumam par piedalīšanos apbalvošanas ceremonijā (būs pieejams līdz 01.04.2019.), kas notiks 26. aprīlī, plkst. 11:00, 12:00 un 13:00 kinoteātrī "Splendid Palace" (Elizabetes iela 61, Rīga) Pasākumā tiks pasniegti sertifikāti skolām un diplomi skolas organizatoriem, kā arī tiks pasniegti diplomi Konkursa "Ķengurs" uzvarētājiem (par 1. vietu savā skolā katrā paralēlē, kā arī tiem skolēniem, kuri iekļuvuši Latvijas labāko matemātiķu devītniekā Latvijā katrā klašu paralēlē no 2.-12. klasei
  • brīvas ailes atbilžu ierakstīšanai no 21.03.2019. - 01.04.2019.,
  • bankas konts, kurā jāpārskaita (līdz 01.04.2019.) kopējo summu par visiem konkursa dalībniekiem no skolas.

Reģistrācija ir spēkā līdz 2019. gada 19. martam.

4. Rezultātu noteikšana

5. Uzvarētāju apbalvošana

″Ķengurs″ – masveida konkurss un apbalvošanai pēc tā rezultātiem ir masveida raksturs. Apbalvošanas pamatforma ir diplomi un nelielas balvas. 

Visi bez izņēmuma skolnieki saņem sertifikātus (elektroniskajā formātā) ar iegūto punktu norādi. Šos sertifikātus izdrukās skolas organizators un tie tiks pasniegti skolā.

26. aprīlī, plkst. 11:00, 12:00 un 13:00 kinoteātrī "Splendid Palace" (Elizabetes iela 61, Rīga) notiks sertifikātu un diplomu pasniegšana skolu organizatoriem un pats galvenais - diplomu "Ķengurs" pasniegšana uzvarētājiem (par 1. vietu savā skolā katrā paralēlē, kā arī to skolēnu sveikšana, kuri būs iekļuvusi 20 labāko skaitā Latvijā katra paralēlē no 2.-12. klasei).

Līdz 01.04.2019. ir nepieciešams apstiprināt savu dalību uzvarētāju apbalvošanās ceremonijā mājas lapā kengurs.lv sadaļā DARBA TELPA.

Ja Jums nav iespēja piedalīties apbalvošanas ceremonijā, tad sertifikātus un diplomus ir iespējams saņemt mājas lapā kengurs.lv sadaļā DARBA TELPA un Jūs paši varēsiet tos izprintēt un apsveikt uzvarētājus.

Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu rakstiet uz e-pastu: kengurs@isma.lv