Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Instrukcija skolas organizatoram

 1. Ieiet mājas lapā kengurs.lv.
 2. Aizpildīt šeit reģistrācijas formu (ja skola jau ir piereģistrēta, pāriet pie 5. punkta!).

  Valsts izglītības informācijas sistēmas mājas lapā Jūs varāt pārbaudīt Mācību iestādes reģistrācijas numuru, ievadot formā mācību iestādes nosaukumu. Ieejot mājas lapā pirmo reizi, augšā jāuzklikšķina vārdu "šeit", lai nokļūtu Publiski pieejamas informācijas sadaļā.

 3. Apstiprināt reģistrāciju (uzskaites ieraksts): atvērt atbildīgās personas e-pastu un pāriet uz mājas lapas sadaļu, kas norādīta vēstulē kengurs@isma.lv.
 4. Gaidīt vēstuli no atbildīgās personas kengurs@isma.lv, kas tiks nosūtīta 2 dienu laikā. Šis laiks nepieciešams Jūsu uzskaites ieraksta aktivizēšanai.
 5. Apstiprināt dalību konkursā: ieiet mājas lapā http://kengurs.lv/ ievadīt lietotāja vārdu un paroli, ieiet sadaļā KONKURSS/DARBA TELPA un apstiprināt, nospiežot "Piedalīties".
 6. Konkursa dienā no plkst. 6:00 mājas lapas sadaļā KONKURSS/DARBA TELPA būs pieejami materiāli reģistrētajam lietotājam:
  • uzdevumi 3 valodās,
  • veidlapas, atbilžu ierakstīšanai,
  • brīvas ailes skolas organizatoru datu ievadei (būs pieejams līdz 01.04.2018.)
  • brīvas ailes apstiprinājumam par piedalīšanos apbalvošanas ceremonijā (būs pieejams līdz 01.04.2018.), kas notiks 27. aprīlī plkst.11:00 Rīgas Kongresu namā (Kr.Valdemāra ielā 5, Rīga, LV-1010). Pasākumā tiks pasniegti sertifikāti skolām un diplomi skolas organizatoriem, kā arī tiks pasniegti diplomi konkursa "Ķengurs" uzvarētājiem (par 1. vietu savā skolā katrā paralēlē, kā arī tiem skolēniem, kuri iekļuvuši Latvijas labāko matemātiķu devītniekā Latvijā katrā klašu paralēlē no 2.-12. klasei,
  • brīvas ailes atbilžu ierakstīšanai no 22.03.2018. - 01.04.2018.,
  • bankas konts, kurā jāpārskaita (līdz 01.04.2018.) kopējo summu par visiem konkursa dalībniekiem no skolas.

Reģistrācija ir spēkā līdz 2018.gada 20.martam.